KharkivAviaFest-2021 official video

На аеродромі «Коротич» проведено Чемпіонат України з класичного парашутизму

У цьому році в змаганнях з парашутного спорту (класичний парашутизм, III ранг) взяли участь представники ГО АСК «Орехово», в\ч А0549, м.Вінниця, Львівський АСК ТСОУ, ГО «Харківський аероклуб ім.В.С.Гризодубової ТСОУ». Традиційно спортсмени змагалися у виконанні вправ: «Точність приземлення» та «Індивідуальна акробатика».

У програмі двоєборства виконуються стрибки з літака Ан-2 на висоті від 900 до 2200 метрів. Парашутисти проходять 5 турів вправи «Точність приземлення» - коли потрібно потрапити ногою в двосантиметровий датчик у центрі мату, і два тури вправи «Індивідуальна акробатика» - виконання ряду фігур у вільному падінні.

Щорічний Чемпіонат організовує Федерація парашутного спорту України спільно з Федерацією парашутного спорту Харківської області в рамках державного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів з метою залучення до занять фізкультурою і спортом, а також популяризації класичного парашутного спорту.

Вправи:

Точність приземлення: спортсмен повинен прийти п'ятою в датчик діаметром 2 см, за видалення від датчика нараховуються штрафні бали (1 см - 1 бал) але не більше 16 балів. Кращий результат – це «0».

Індивідуальна акробатика: спортсмен повинен виконати комплекс фігур (зазвичай: сальто переднє, сальто заднє, спіраль вліво, спіраль вправо) на виконання вправи дається 30 секунд. Переможцем вважається спортсмен, що виконав комплекс фігур швидше і з меншою кількістю помилок.

Харківський аероклуб вітає переможців за категоріями:

Особисте двоєборство (чоловіки)

1. Степаненко Валерій Анатолійович (Львівський АСК ТСОУ)
2. Петров Володимир Гаврилович (ГО Харківський аероклуб ім. B.C. Гризодубової ТСОУ)
3. Іванов Євген Меркурійович (ГО Харківський аероклуб ім. B.C. Гризодубової ТСОУ)

Вправа 1
1. Іванов Євген Меркурійович (ГО Харківський аероклуб ім. B.C. Гризодубової ТСОУ)
2. Степаненко Валерій Анатолійович (Львівський АСК ТСОУ)
3. Петров Володимир Гаврилович (ГО Харківський аероклуб ім. B.C. Гризодубової ТСОУ)

Вправа 2
1. Степаненко Валерій Анатолійович (Львівський АСК ТСОУ)
2. Петров Володимир Гаврилович (ГО Харківський аероклуб ім. B.C. Гризодубової ТСОУ)
3. Романенко Ігор Вікторович (в/ч А0549, м. Вінниця)

Особисте двоєборство (жінки)

1. Худік Олена Леонідівна (ГО АСК "ОРЕХОВО")
2. Кузнецова Тетяна Вячеславівна (в/ч А0549, м. Вінниця)
3. Корчмар Ірина Миколаївна (в/ч А0549, м. Вінниця)

Вправа 1
1. Худік Олена Леонідівна (ГО АСК "ОРЕХОВО")
2. Кузнецова Тетяна Вячеславівна (в/ч А0549, м. Вінниця)
3. Корчмар Ірина Миколаївна (в/ч А0549, м. Вінниця)

Вправа 2
1. Худік Олена Леонідівна (ГО АСК "ОРЕХОВО")
2. Кузнецова Тетяна Вячеславівна (в/ч А0549, м. Вінниця)
3. Корчмар Ірина Миколаївна (в/ч А0549, м. Вінниця)

Індивідуальні стрибки на точність приземлення (чоловіки)

1. Іванов Євген Меркурійович (ГО Харківський аероклуб ім. B.C. Гризодубової ТСОУ)
2. Степаненко Валерій Анатолійович (Львівський АСК ТСОУ)
3. Петров Володимир Гаврилович (ГО Харківський аероклуб ім. B.C. Гризодубової ТСОУ)

Індивідуальні стрибки на точність приземлення (жінки)

1. Худік Олена Леонідівна (ГО АСК "ОРЕХОВО")
2. Кузнецова Тетяна В’ячеславівна (в/ч А0549, м. Вінниця)
3. Корчмар Ірина Миколаївна (в/ч А0549, м. Вінниця)

Індивідуальні акробатичні стрибки з виконанням серії маневрів у вільному падінні (чоловіки)

1. Степаненко Валерій Анатолійович (Львівський АСК ТСОУ)
2. Петров Володимир Гаврилович (ГО Харківський аероклуб ім. B.C. Гризодубової ТСОУ)
3. Романенко Ігор Вікторович (в/ч А0549, м. Вінниця)

Індивідуальні акробатичні стрибки з виконанням серії маневрів у вільному падінні (жінки)

1. Худік Олена Леонідівна (ГО АСК "ОРЕХОВО")
2. Кузнецова Тетяна В’ячеславівна (в/ч А0549, м. Вінниця)
3. Корчмар Ірина Миколаївна (в/ч А0549, м. Вінниця)

Групові стрибки на точність приземлення

1. ХАК
Петров Володимир Гаврилович
Іванов Євген Меркурійович
Сердюк Сергій Олександрович

2. Відок
Романюк Руслан Ростиславович
Романенко Ігор Вікторович
Степаненко Валерій Анатолійович